Bankiet Charytatywny

bankiet08.10 2022 r. Nieformalna Grupa Tarnowska, której członkiem jest ANS,  zaprasza na  bankiet charytatywny dla Kacpra i Mateusza, dwójki chłopców ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Tarnowie, leczących się onkologicznie.  

 

 

NGT

Bankiet Charytatywny dla Kacpra i Mateusza

 

08.10 2022 r. Nieformalna Grupa Tarnowska, której członkiem jest ANS,  zaprasza na  bankiet charytatywny dla Kacpra i Mateusza, dwójki chłopców ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Tarnowie, leczących się onkologicznie.  NGT przygotowuje wydarzenie kulturalne, na które zaprasza mieszkańców Tarnowa i okolic  – wszystkich, którzy zechcą wesprzeć inicjatywę: każdego kto chce pomóc bohaterom bankietu. Bankiet odbędzie się w Sali Koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych w Tarnowie.

Wśród atrakcji wieczoru czeka na Państwa m.in. koncert operetkowy przygotowany przez Iwonę Sochę i Łukasza Gaja oraz kwartet smyczkowy Con Affetto.

Podczas bankietu odbędzie się licytacja wartościowych przedmiotów,  prac artystycznych i dzieł sztuki, z której wszystkie zebrane środki finansowe zostaną przeznaczone na leczenie uczniów naszej szkoły.

W ramach wydarzenia będzie także możliwość spotkania z nominowaną do literackiej nagrody NIKE Mirą Marcinów, z którą będzie można porozmawiać i otrzymać autograf do książek Jej autorstwa. W czasie  trwania bankietu we foyer Sali Koncertowej odbywać się będzie również  wystawa obrazów ukraińskiej malarki Elli Zolotarenko. Malarka z Ukrainy wystawi swoje prace, które będzie można też nabyć, a chętnych nauczy sztuki malowania w stylu bliskim polskiej wsi Zalipie.

Pomagając, chcemy stworzyć okazję do spotkania i rozmów w miłym klimacie wykreowanym dzięki doskonałej oprawie muzycznej, eleganckiemu poczęstunkowi i wspaniałym ludziom – artystom, gościom, prowadzącym. Bankiet poprowadzą – Maria Bilik, znana osobowość Tarnowa - aktorka i dziennikarka oraz Kamil Morydz (znany fanom żużlu – spiker Unii Tarnów Żużel SSA).

Organizatorem wydarzenia jest Nieformalna grupa Tarnowska, która stanowi lokalną grupę aktywistów działającą na rzecz rozwoju mieszkańców Tarnowa, ich integracji, aktywizacji i pobudzania oddolnych inicjatyw społecznych. NGT zrzesza obecnie 10 aktywnych organizacji z Tarnowa: Akademię Nauk Stosowanych (dawniej PWSZ), Izbę Przemysłowo-Handlową, Stowarzyszenie Jemy w Tarnowie, Fundację Edumocni, Polskie Forum Klimatyczne, Komitet Opieki nad Zabytkami Kultury Żydowskiej w Tarnowie, Fundację Auxilium, Made in Tarnów, Polskie Towarzystwo Gimnastyczne Sokół – Świat Pracy, Branżową Organizację Odzysku Opakowań SA oraz koordynatora rewitalizacji w Tarnowie i powstający właśnie Pasaż Odkryć.

Wszystkie środki finansowane zebrane podczas bankietu zostaną przeznaczone na leczenie Kacpra I Mateusza.

 W tym niezwykle ważnym wydarzeniu kulturalnym będzie mogło wziąć udział  250 osób (liczba miejsc w sali jest ograniczona).

Cegiełki – wejściówki na bankiet (100 zł od osoby), które w 100% przeznaczone są na koszty leczenia chłopców, nabywamy 1 kliknięciem na stronie NGT:

https://app.evenea.pl/event/ngtcharytatywnie/

Najważniejsze informacje dot. tego wydarzenia znajdują się na stronie grupy NGT w zakładce BANKIET: https://ngtarnow.pl/bankiet/

Gorąco zapraszamy !

Koordynatorkami  ds. bankietu charytatywnego w Szkole Podstawowej nr 9 w Tarnowie są:

Aneta Bernat-Bąk

Joanna Baran

 

bankiet1

 

bankiet2