Konkurs "My Dream school"

Uczniowie naszej szkoły wzięli liczny udział w II Międzyszkolnym Konkursie Językowo – Plastycznym „My Dream school”/”Meine Traumschule”  w kategorii język angielski, organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 5 w Tarnowie. Komisja oceniła ponad 30 prac w języku angielskim, w tym kilkanaście wykonanych przez naszych uczniów.  Międzyszkolną rywalizację wygrała grupa uczniów Szkoły Podstawowej nr 9!

I miejsce zdobyła praca Aleksandry Boruch i Justyny Serwatki, uczennic klasy VI d. II miejsce praca ich koleżanek z klasy: Justyny Kusek oraz Nikoli Piątek. Wyróżniono również kolejną pracę wykonaną przez parę z klasy VI d: Darię Czuprynę i Marcelinę Janiec. Drugą wyróżnioną pracę wykonała uczennica klasy V d, Anna Jaracz.