IV MAŁA OLIMPIADA EKOLOGICZNA W SP nr 11

22 września w Naszej Szkole odbyła  się Szkolna Mała Olimpiada Ekologiczna, przygotowana przez panią mgr Magdalenę Pawlak-Galas. W Olimpiadzie brali udział chętni uczniowie z klas I-III. W drodze eliminacji została wyłoniona piątka najlepszych uczniów,

która będzie reprezentować Naszą Szkołę w olimpiadzie pozaszkolnej. Dzieci zostały podzielone na dwie grupy:

I grupa – Patrycja Popiołek (III b) i Przemysław Nikiel (IIIb) byli najlepsi z zakresu umiejętności praktycznych (jazdy na rowerze, znajomości znaków drogowych i bezpiecznego poruszania się na drodze),

II grupa – Zofia Serek (IIc), Inga Hebda (IIIb) i Filipi Maziarka (IIIb) najlepiej spisali się w zadaniach z zakresu teorii.

Uczestnicy przygotowywali się do olimpiady pod bacznym okiem pani mgr Danuty Grabowskiej oraz pani mgr Anny Bonderek.

25 września w Szkole Podstawowej nr 11 odbyła się IV Mała Olimpiada Ekologiczna. Wyłoniona piątka laureatów pod opieką pani mgr Ewy Wojdak godnie reprezentowała Naszą Szkołę. Dzięki doskonałej wiedzy i wielkiemu  sprytowi nasi wspaniali uczniowie zajęli wysoką lokatę – II miejsce. Cała piątka otrzymała nagrodę rzeczową dla szkoły oraz nagrody indywidualne.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!!!