Małopolski Konkurs Języka Angielskiego dla szkół podstawowych

19 stycznia 2015 r. nasza szkoła gościła uczestników etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa małopolskiego, którego organizatorem jest Małopolski Kurator Oświaty. Ponad 70 uczniów z powiatu tarnowskiego i dąbrowskiego, którzy pokonali swoich kolegów w etapie szkolnym,

rozwiązywało zadania znacznie przewyższające stopniem trudności ćwiczenia znane szóstoklasistom. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwała Jadwiga Turek – Przewodnicząca Komisji Rejonowej, nauczyciel języka angielskiego w naszej szkole, wraz z pozostałymi nauczycielami: Małgorzatą DomaradzkąBeatą Dunaj-Hebdą i Anną Tabor. Wśród uczestników walczących o zakwalifikowanie się do etapu wojewódzkiego byli uczniowie SP 9: Zuzanna Marta kl.VI bJakub Cygan kl. VI d i Kuba Olszówka kl. VI d. Wszystkim gratulujemy dotychczasowego osiągnięcia i życzymy dalszych sukcesów!