Podsumowanie akcji "Pełna miska dla kota i psa"

Podsumowaliśmy czternastą edycję akcji charytatywnej ,, Pełna miska dla kota i psa- zima 2014/2015”. Trwała ona od 18.11.2014 r. – do 30.01.2015 r. i polegała na zbiórce karmy dla bezdomnych zwierząt. Akcję zorganizowała i przeprowadziła klasa  II A   wraz  z   wychowawcami  p. Renatą Habel  i p. Anną Dychtoń.

W dniu 9 lutego 2015 r. odbyło się spotkanie dyrekcji szkoły i uczniów klas I-III z zaproszonymi gośćmi: dyrektorem Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych panem Januszem Łabno oraz prezesem Fundacji ,,Zmieńmy Świat” panem Krzysztofem Giemzą. Podczas spotkania na potrzeby podopiecznych Azylu dla Bezdomnych Psów i Kotów w Tarnowie oraz Fundacji przekazano 224 kg zebranej karmy. Klasom i uczniom wyjątkowo zaangażowanym w pomoc zwierzętom wręczono wyróżnienia i nagrody. Uczniowie  klasy II A zaprezentowali program artystyczny ,,Pomagamy zwierzętom”.

Dziękujemy wszystkim, którzy wspierali naszą akcję i zachęcamy do przyłączenia się do niej w następnej edycji. Zapewniamy, że warto pomagać!