Konkurs matematyczny kl. 4 „W świecie liczb naturalnych”.

Już po raz dziewiąty został zorganizowany w naszej szkole konkurs matematyczny dla klas czwartych W świecie liczb naturalnych”. W pierwszej części konkursu uczniowie przede wszystkim wykazywali się biegłością w wykonywaniu działań na liczbach naturalnych. Czterech z nich: Szymon Blat, Kacper Gdowski, Mikołaj Roszkowicz oraz Mateusz Węgrecki zdobyło maksymalną liczbę punktów.

Do drugiego etapu zakwalifikowało się 17 uczniów: Szymon Blat, Kacper Gdowski, Mikołaj Roszkowicz, Mateusz Węgrecki, Ewa Więcek, Filip Adamus, Maja Galbarczyk, Maja Jaszowska, Damian Ciężadło, Alicja Świętek, Karol Wołosowski,  Magdalena Bednarenko, Patryk Garlicki, Mikołaj Roszkowicz, Bartosz Szatko, Weronika Marczuk i Bartosz Rębacz. W tym etapie  uczniowie rozwiązywali zadania otwarte. Poza biegłością w rachunkach, uczestnicy musieli wykazać się umiejętnością logicznego myślenia, a także poprawnego przedstawienia sposobu rozwiązania.

Ostatecznie zwycięzcami zostali:

Mateusz Węgrecki kl. 4b