MSU wyniki głosowania

Dnia 11. 06. 2015 r. uczniowie klas I i II w demokratycznym głosowaniu wybrali nową Radę Małego Samorządu Uczniowskiego (przewodniczącego i 2 zastępców). Przypomnijmy, że Mały Samorząd Uczniowski działa w naszej szkole od roku szkolnego 2012/2013 i jest organizacją powołaną przez uczniów, dla uczniów i złożoną z uczniów klas I-III; jest przygotowaniem uczniów klas I-III do udziału w pracach Samorządu Uczniowskiego. Rada Małego Samorządu działa według opracowanego planu pracy i we współpracy z Samorządem Uczniowskim.

Do wyborów na Przewodniczącego Małego Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2015/2016 stanęło 12 kandydatów. Najwięcej głosów oddano na uczennicę klasy II b – Weronikę Banaś, tak więc to ona będzie pełnić funkcję przewodniczącej MSU. Drugie i trzecie miejsce w wyborach zajęli odpowiednio Wiktoria Niewola – uczennica klasy II a i Emilia Barnaś – uczennica klasy II d; będą one pełnić funkcję zastępców przewodniczącej MSU. Pozostali kandydaci będą członkami MSU, który będzie działać w trzech sekcjach: porządkowej, kulturalnej i dekoracyjnej.

Rada „Małego Samorządu Uczniowskiego”

w roku szkolnym 2015/2016

Przewodnicząca: Weronikę Banaś (kl. III b)

Zastępcy: Wiktoria Niewola (kl. III a),