Konkurs „My Favourite Pet”

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w V Międzyszkolnym Konkursie Językowo – Plastycznym „My Favourite Pet” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 5 w Tarnowie. Spośród ok. 70 prac szkolna komisja nagrodziła i wyróżniła 3 uczennice SP 9: Alicja Świętek (kl. 6 b) zajęła I miejsce, Julita Krzyształowicz (kl. 6 a) II miejsce, Julia Gibuła (kl. 5 a) zdobyła wyróżnienie.

Alicja oraz Julita były obecne na podsumowaniu konkursu, Julia z powodu występu w uroczystościach szkolnych nie mogła osobiście odebrać pamiątkowego dyplomu oraz nagrody. Do wzięcia udziału w konkursie zachęciła je p. Jadwiga Turek, nauczyciel języka angielskiego SP 9. Serdecznie gratulujemy pomysłów, starannego wykonania oraz ciekawego opisu swojego ulubionego zwierzątka – tytułowego bohatera pracy.