Wycieczka do Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie

Zaproszenie do udziału w jednodniowej wycieczce autokarowej do Warszawy w dn. 19 października 2017 r.

Program wycieczki:

4.00 - wyjazd spod szkoły

10.00 - przyjazd do Warszawy, zwiedzanie Muzeum księdza Jerzego Popiełuszki przy parafii św. Stanisława Kostki na Żoliborzu oraz odwiedziny grobu błogosławionego (19 października przypada rocznica śmierci księdza zamordowanego przez komunistyczne Służby Bezpieczeństwa w 1984 r.)

11.00 do 12.15 - krótki spacer po centrum miasta

12.30 do 14.30 - zwiedzanie Muzeum Wojska Polskiego z podziałem na dwie grupy (główny punkt programu wycieczki)

15.30 do 16.30 - zwiedzanie Muzeum Techniki Wojskowej na Sadybie (ul. Powsińska)

17.00 - wyjazd do Tarnowa, w drodze powrotnej będzie możliwość zjedzenia ciepłego posiłku

około 23.00 - powrót pod szkołę

Koszt wyjazdu wynosi 80 zł. od osoby. Każdy uczestnik wyjazdu dostarcza pisemną zgodę rodzica na udział w wycieczce i zobowiązanie do odebrania dziecka po jej zakończeniu spod budynku szkoły.

Uwaga! Ze względu na trudy wycieczki wyjazd skierowany jest do uczniów od klas piątych wzwyż (wczesna godzina wyjazdu, późny powrót pod szkołę, intensywny program zwiedzania oraz możliwość zjedzenia ciepłego posiłku dopiero w drodze powrotnej).

Organizator wyjazdu Marek Sztorc