Gratis Joomla Templates by Hostmonster Coupon

"Zemsta" na lekcji języka polskiego

20171005 111438Na czwartkowej lekcji języka polskiego klasa 7e prezentowała scenki fragmentów lektury pt. „Zemsta” Aleksandra Fredry. W głównych rolach wystąpiły: Alicja Krawczyk jako Papkin, Ewa Więcek jako Klara, Weronika Marczuk jako Podstolina oraz Klara, Emilia Łabno jako Rejent oraz Wacław, a także Kornelia Borkowska, która wcieliła się i w Wacława, i w Rejenta. Wszyscy byli pozytywnie zaskoczeni kreacjami aktorskimi, kostiumami oraz pełnym profesjonalizmem aktorek. Po skończonych występach pozostali uczniowie indywidualnie wybierali swoją faworytkę, którą została Emilia.

Jednak wszystkie aktorki zasłużyły na wygraną, a więc zadbano o oceny celujące oraz punkty z zachowania dla pozostałych dziewczyn. Gratulujemy!

 zklasa
 szkolazdrowie
 ambasador