Gratis Joomla Templates by Hostmonster Coupon

Klasa 4c tworzyła gry planszowe

IMG 20180117 101946We środę 17 stycznia uczniowie klasy 4 c uczestniczyli  w warsztatach pn. "Miasto-Gra. Tworzymy tarnowskie planszówki". Warsztaty zorganizowało Centrum Sztuki Mościce wraz z Fundacją Pracownia Kreatywna a przeprowadziła je Pani Agnieszka Szajer. Na początku zajęć uczniowie zapoznali się z najbardziej znanymi tarnowskimi budowlami oraz innymi miejscami godnymi odwiedzenia w naszym mieście. Najważniejszą częścią warsztatów było stworzenia gier planszowych na podstawie zdobytych wcześniej wiadomości.

Z zadania tego nasi uczniowie wywiązali się doskonale. Powstały wspaniałe gry planszowe, zarówno płaskie klasyczna jak i przestrzenne z elementami nawiązującymi do tarnowskiej architektury. Do każdej gry stworzony został regulamin oraz inne elementy umożliwiające rozgrywkę. Udział w warsztatach przyniósł świetną zabawę ale przede wszystkim wyzwolił w czwartoklasistach wielkie pokłady pomysłowości i kreatywności.

 zklasa
 szkolazdrowie
 ambasador