Gratis Joomla Templates by Hostmonster Coupon

Spotkanie z doradcą zawodowym dla rodziców

Zapraszam rodziców uczniów klas VII na spotkanie dotyczące podejmowania decyzji edukacyjno-zawodowych. Tematyka spotkania obejmuje cztery etapy podejmowania decyzji, sześć etapów podejmowania decyzji, problemy często występujące przy podejmowaniu przez młodzież decyzji edukacyjno-zawodowych (problemy występujące przed podjęciem decyzji oraz w trakcie procesu decyzyjnego), źródła informacji, z których warto korzystać dokonując wyboru szkoły/zawodu.

Spotkanie odbędzie się 1 marca (czwartek) o godz. 18:00. Rodzice zainteresowani spotkaniem proszeni są o potwierdzenie udziału telefonicznie na numer (014) 690-81-10 do 28 lutego 2018 r. W zależności od ilości uczestników spotkanie odbędzie się w sali teatralnej lub w sali nr 209 (gabinet pedagoga szkolnego).

 

doradca zawodowy

WS

 zklasa
 szkolazdrowie
 ambasador