Gratis Joomla Templates by Hostmonster Coupon

Podsumowanie akcji ,,Pełna miska dla kota i psa".

      miskaZakończyliśmy siedemnastą edycję akcji charytatywnej ,, Pełna miska dla kota i psa- zima 2017/2018”. Trwała ona od 6.11.2017 r. – do 31.01.2018 r. i polegała na zbiórce karmy dla bezdomnych  zwierząt. Akcję  zorganizowali i  przeprowadzili  uczniowie  klasy V a  oraz II a wraz  z   wychowawcami.

 

 W   dniu 7  lutego 2018 r. odbyło  się  spotkanie  dyrekcji  szkoły i uczniów klas I-VII z kierownikiem  ,,Azylu dla Psów i Kotów'' w Tarnowie panem Adrianem Starzykiem. Podczas spotkania na potrzeby podopiecznych Azylu przekazano 265,5 kg karmy. Dla bezdomnych zwierząt pozostających pod opieką  Fundacji ,,Zmieńmy Świat'' w Tarnowie przekazano 47 kilogramów  karmy i 50 misek dla kotów.  Klasom  i  uczniom  wyjątkowo  zaangażowanym w pomoc zwierzętom wręczono dyplomy i nagrody.

      Uczniowie klasy V a przedstawili prezentację multimedialną ,,Ciekawe fakty z życia kota i psa'', która była źródłem wiedzy o zwierzętach i uświadomiła zebranym jak dużo radości i ciepła mogą dać czworonożni przyjaciele. Wybrzmiały też wzruszające  wiersze i wesołe piosenki. Podczas piosenek do starszych kolegów dołączyli uczniowie klasy II a.

    Gorąco dziękujemy wszystkim uczniom i wychowawcom, za coroczne przyłączanie się do naszej akcji i wrażliwość na potrzeby zwierząt.                

                                       Organizatorzy: Anna Dychtoń, Renata Habel, Agnieszka Surdej

 zklasa
 szkolazdrowie
 ambasador