Małopolski Konkurs Języka Angielskiego.

26 stycznia odbył się etap rejonowy Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego dla szkół podstawowych. Po raz kolejny nasza szkoła była siedzibą Komisji Rejonowej nr 10, której przewodniczącą jest Jadwiga Turek – nauczyciel języka angielskiego SP 9. Uczestnikami etapu rejonowego konkursu byli: Kacper Gdowski (kl. VII d), Marcel Gładysz (kl. VI b), Marcin Madanowicz (kl. VI d),Filip Maziarka (kl. VI b), Julita Krzyształowicz (kl. VII a), Nikola Zabawa (kl. VII e). Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowało się dwóch uczniów: Kacper Gdowski i Filip Maziarka, którzy 21 marca przystąpią w Krakowie do rozwiązywania zadań konkursowych i będą walczyć o uzyskanie tytułu laureata MKJA. Gratulujemy i życzymy powodzenia!

Nauczyciele języka angielskiego: Małgorzata Domaradzka, Beata Dunaj-Hebda, Anna Tabor, Jadwiga Turek