Gratis Joomla Templates by Hostmonster Coupon

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Leksykalnego Memory Master.

W edycji jesiennej konkursu MEMORY MASTER, który jest ogólnopolskim konkursem leksykalnym przeznaczonym dla klas 2 i 3 szkół gimnazjalnych oraz klas 4, 5, 6 i 7 szkoły podstawowej wzięło udział 70 uczniów naszej szkoły.  Wśród laureatów oraz uczniów wyróżnionych za uzyskanie bardzo dobrego wyniku znaleźli się Hubert Drwal – kl. IV oraz Oliwia Lebda – kl. VII, którzy zdobyli 99 punktów (na 100 możliwych do zdobycia). Poniżej prezentujemy pełna listę laureatów i wyróżnionych. Wszystkim gratulujemy pięknych wyników.

 

Klasy IV

Hubert Drwal                                    laureat II stopnia

Natalia Draus                                    laureat II stopnia

Krzysztof Puzio                                laureat II stopnia

Julia Knapik                                       laureat III stopnia

Natalia Bibro                                     laureat III stopnia

Kacper Czarnomski                        laureat III stopnia

Natalia Szpot                                    wyróżnienie

Martyna Pyrkowska                      wyróżnienie

Klasy V

Andrzej Pamuła                                              laureat II stopnia

Izabela Kotyńska                             laureat II stopnia

Wiktoria Rybus                                laureat III stopnia

Jakub Pasadyn                                 laureat III stopnia

Emilia Barnaś                                    laureat III stopnia

Natalia Turek                                    laureat III stopnia

Maja Buś                                            laureat III stopnia

Alicja Błażej                                       laureat III stopnia

Julia Zięba                                          wyróżnienie

Magdalena Gniadek                      wyróżnienie

Maksymilian Sobol                         wyróżnienie

Klasy VI

Jan Kawalerski                                 laureat II stopnia

Filip Maziarka                                   laureat II stopnia

Marcin Madanowicz                      laureat III stopnia

Inga Hebda                                        laureat III stopnia

Kacper Folta                                      wyróżnienie

Marcel Gładysz                                               wyróżnienie

Oliwia Szułakiewicz                        wyróżnienie

Emilia Taraszka                                 wyróżnienie

Patrycja Oleksy                                               wyróżnienie

Jakub Krokosz                                  wyróżnienie

Klasy VII

Oliwia Lebda                                     laureat II stopnia

Kacper Gdowski                              wyróżnienie

Izabella Sitko                                    wyróżnienie

 zklasa
 szkolazdrowie
 ambasador