Gratis Joomla Templates by Hostmonster Coupon

I Międzypowiatowy Konkurs Matematyczny

IMG 01471W dniu 13 marca w Dąbrowie Tarnowskiej odbyły się finałowe rozgrywki I Międzypowiatowego Konkursu Matematycznego. Uczniowie mieli możliwość zaprezentowania umiejętności logicznego myślenia, rozwiązywania zadań praktycznych z wykorzystaniem wiedzy z matematyki, czy twórczego podejścia do standardowych zadań. Finaliści tego konkursu z naszej szkoły, którzy w rywalizacji międzypowiatowej znaleźli się w grupie 14 najlepszych w kategorii klas IV, to: Julia Knapik, Natalia Draus i Hubert Drwal. Nie zawiódł Filip Maziarka, uczeń klasy VI, zdobywając ponownie I miejsce w swojej kategorii wiekowej. Rywalizacja finałowa była ogromna, o pierwsze miejsce walczono w dogrywkach. Cała czwórka naszych uczniów wykazała się wiedzą i sportową ambicją. Gratulujemy i czekamy na więcej!

 

 zklasa
 szkolazdrowie
 ambasador