Gratis Joomla Templates by Hostmonster Coupon

Wizyta w placówce "Przyjazny Dom".

W czwartek 22 marca 2018 r. grupa wolontariuszy ,,Iskierki" odwiedziła dzieci z Placówki Opiekuńczo- Wychowawczej ,,Przyjazny Dom" w Tarnowie i przekazała im słodycze do koszyczka wielkanocnego oraz środki czystości, które zebrała podczas akcji zorganizowanej w lutym i w marcu. Tego dnia nasza młodzież spędziła miło czas na wspólnej zabawie, pogadance na temat podarowanej im roślinki żyworódki, którą wyhodował dla nich Szymon Blat. To kolejne działanie grupy wolontariuszy ,,Iskierki" , która objęła opieką wychowanków z domu dziecka od początku roku szkolnego. Nadrzędnym celem tej grupy jest udzielanie im różnorodnej pomocy, przyczynianie się do odzyskiwania przez nich wiary w drugiego człowieka i w siebie, uświadamianie, że szczęście to dzielenie się z innymi. Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom i ich Rodzicom, którzy włączyli się w kolejną akcję pomocy dzieciom z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej ,, Przyjazny Dom" w Tarnowie.

                                                                        Opiekun grupy wolontariuszy ,,Iskierki"

                                                                              p.Agnieszka Nowak

  

 zklasa
 szkolazdrowie
 ambasador