W walentynkowych kolorach

happy valentines day 2045463 64014 lutego w piątek w naszej szkole obchodziliśmy bardzo uroczyście walentynki. Tego dnia panował specjalny

dress code - wszyscy, zarówno uczniowie, jak i nauczyciele, założyli ubrania w kolorze czerwonym, zatem królowała ognista czerwień.

Mały Samorząd Uczniowski, uczniowie ze Szkolnego Koła Caritas i wychowankowie świetlicy zorganizowali pocztę walentynkową. W tygodniu poprzedzającym walentynki w świetlicy szkolnej umieszczona została skrzynka walentynkowa, do której uczniowie z klas I- III mogli wrzucać kartki, serduszka oraz laurki dla nauczycieli, koleżanek i kolegów, które przygotowywali w domu oraz w świetlicy szkolnej podczas zajęć plastycznych.

Następnie walentynkowe amorki odpowiednio posegregowały pocztę i dostarczyły wszystkim adresatom miłosną korespondencję.