Gratis Joomla Templates by Hostmonster Coupon

Matematyczne sukcesy

DSC 0528-1W tym roku szkolnym nasi uczniowie zdobyli tytuł laureata i finalisty kuratoryjnego konkursu matematycznego. 18 kwietnia 2018r. Filip Maziarka z klasy 6 b odebrał tytuł laureata z rąk pani kurator w auli prof. Danka na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Filip już niejednokrotnie udowodnił, że wykorzystanie wiedzy matematycznej w zadaniach praktycznych i myślenie abstrakcyjne to dobra zabawa. Nauczycielami i opiekunami edukacji matematycznej Filipa są p. Renata Kurczab i p. Małgorzata Pietrzak. 

Tytuł finalisty konkursu matematycznego zdobył natomiast Mateusz Węgrecki uczeń klasy VIIb, który jest również mistrzem logicznego myślenia i rozwiązywania problemów matematycznych. Nauczycielem Mateusza jest p. Małgorzata Pietrzak. Cieszymy się z osiągnięć chłopców i życzymy dalszych sukcesów. 

 zklasa
 szkolazdrowie
 ambasador