Wizyta w CKZiU

20200228 100702 resized

Konkursy w pracowni logistyki, magiczna atmosfera kuźni, obrabiarki CNC i inne atrakcje czekały na naszych uczniów w CKZiU,

Wspaniale przyjęci przez doradców zawodowych oraz uczniów krok za krokiem odkrywaliśmy bogatą ofertę edukacyjną. Kolejna w tym roku szkolnym wycieczka edukacyjno - zawodoznawcza do tarnowskich szkół ponadpodstawowych dostarczyła uczniom klas ósmych sporo inspiracji i materialu do przemyśleń. Dziękujemy nauczycielom oraz uczniom CKZiU, których życzliwość i zaangażowanie pozwoliły nam odkryć zalety zawodu elektryka, mechanika pojazdów samochodowych, ślusarza i innych. W przygotowaniu wycieczka do Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie oraz Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych.