Humanistyczne duety

W dniu 25 lutego w naszej szkole, odbyły się eliminacje do konkursu „Humanistyczne duety”.

Wzięło w nich udział 8 par, uczniów klas III. Poziom wiedzy był bardzo wyrównany, a o zwycięstwie

decydowały zdobyte punkty oraz czas uzyskany podczas wykonywania zadań.

Trzy pierwsze miejsca zakwalifikowały się do finału międzyszkolnego konkursu :

I miejsce – Julia Burzawa i Szymon Blat kl. III Ca

II miejsce – Nikola Zabawa i Ewa Więcek kl. III E

III miejsce - Ilona Bąk i Weronika Marczuk kl. III E

Nad sprawnym przebiegiem konkursu czuwały panie Katarzyna Boraca i Anita Kraszewska oraz

Kolejny międzyszkolny etap odbył się 14 marca w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 5,

im. K. Hoffmanowej, brało w nim udział 30 par z 14 tarnowskich szkół podstawowych.

Sukces odnieśli uczniowie naszej szkoły Julia Burzawa i Szymon Blat zajmując II miejsce w konkursie.

Gratulujemy naszym rywalom, zdobywcom I miejsca – SP Nr 18 oraz III miejsca – SP Nr 14.

Nasze pozostałe duety również uzyskały wysokie lokaty, z których jesteśmy bardzo dumni.

Bardzo dziękujemy organizatorom za profesjonalne przygotowanie konkursu oraz miła atmosferę

towarzyszącą całej imprezie. Mamy nadzieję, że spotkamy się w kolejnej edycji konkursu.