Gratis Joomla Templates by Hostmonster Coupon

Diecezjalny Marsz dla Życia i Rodziny.

      PLAKAT - MARSZZa kilka tygodni, w niedzielę 14 października 2018 r., po raz dziesiąty odbędzie się Diecezjalny Marsz dla Życia i Rodziny, połączony w Diecezji Tarnowskiej z obchodami XVIII Dnia Papieskiego. W tym roku marsz przejdzie ulicami Tarnowa
a towarzyszyć mu będzie hasło „Promieniowanie Ojcostwa”. Organizatorami wydarzenia są Wydział Duszpasterstwa Małżeństw
i Rodzin Kurii Diecezjalnej w Tarnowie, Parafia Katedralna
w Tarnowie oraz Parafia pw. Błogosławionej Karoliny w Tarnowie.

            Marsz odbywać się będzie w szczególnym czasie – w roku 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości i 40. rocznicy inauguracji pontyfikatu św. Jana Pawła II - Papieża Rodziny. Propagowanie wartości życia od poczęcia jako najcenniejszego daru i zadania oraz silnej, kochającej się rodziny opartej na małżeństwie kobiety i mężczyzny, chcemy łączyć


z afirmacją przywiązania do wartości patriotycznych i zasłuchaniem w nauczanie św. Jana Pawła II. Korzystając z okazji, już dziś pragnę gorąco zachęcić i zaprosić do udziału w tym wydarzeniu, które rozpocznie się Mszą Świętą o godz. 12.00 w Bazylice Katedralnej
w Tarnowie.

PLAKAT - MARSZ

 zklasa
 szkolazdrowie
 ambasador