Gratis Joomla Templates by Hostmonster Coupon

Wycieczka do Azylu.

      P109000210 października 2018 r. odwiedziliśmy zwierzęta przebywające  w Azylu dla Psów i Kotów w Tarnowie. Podczas tej wizyty przekazaliśmy karmę i przysmaki dla psów. Zdobyliśmy też informacje na temat działalności schroniska, organizacji opieki nad zwierzętami  oraz warunków ich adopcji.


Był ciepły dzień, więc mogliśmy wyprowadzić psy na jesienny spacer. Czworonogi bardzo cieszyły się z niespodzianki, a my też mieliśmy mnóstwo radości.
Przy okazji odwiedzin w Azylu dowiedzieliśmy się jakie są potrzeby przebywających tam zwierząt. Ta wiedza będzie nam potrzebna ponieważ niedługo rozpoczyna się w naszej szkole 18 edycja akcji ,, Pełna miska dla kota i psa".

                                                                                            Wychowawcy i uczniowie klasy III a oraz II a

                                                                                                              

 zklasa
 szkolazdrowie
 ambasador