Gratis Joomla Templates by Hostmonster Coupon

Zakończyliśmy akcję zbiórki zabawek.

      zbiorka 18Zakończyliśmy akcję zbiórki zabawek dla dzieci z Oddziału Onkologicznego Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie – Prokocimiu trwającą w naszej szkole w dniach od 19 listopada do 15 grudnia 2018r.

 

      W imieniu podopiecznych Oddziału Onkologicznego Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie – Prokocimiu serdecznie dziękujemy Dzieciom , Rodzicom oraz Nauczycielom z naszej szkoły, którzy z okazji świąt Bożego Narodzenia włączyli się w akcję charytatywną zbiórki zabawek. Ten wspaniały gest sprawił, że mali pacjenci chociaż na chwilę zapomnieli o swojej chorobie, a w ich sercach pojawiła się iskierka nadziei na powrót do zdrowia i normalnego życia.

      Dary zostały przekazane naszej byłej uczennicy Oli, niegdyś pacjentce szpitala. To właśnie Ona od kilku lat, w święta odwiedza to miejsce, w którym spędziła trudny czas. Dziś może cieszyć się każdą chwilą…

      Wszystkim Darczyńcom jeszcze raz dziękujemy i życzymy zdrowia, szczęścia w tym Nowym 2019 Roku.

                                                                                             Organizatorzy akcji w szkole: I.Poręba

                                                                                                                                             M. Charchut

 zklasa
 szkolazdrowie
 ambasador