Gratis Joomla Templates by Hostmonster Coupon

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego 2019.

      3 grudnia odbył się etap rejonowy Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego. Naszą szkołę reprezentowało 11 uczniów: Julita Krzyształowicz (8a), Kacper Gdowski (8d), Nikola Zabawa (8e), Patrycja Oleksy (7d), Marcin Madanowicz (7d), Filip Maziarka (7b), Marcel Gładysz (7b), Jakub Piska (8d), Michał Radzik (8b), Alicja Świętek (8b) i Konrad Ciężadło (8b). Prace uczestników konkursu z powiatu tarnowskiego oraz powiatu dąbrowskiego oceniała Komisja Rejonowa z siedzibą w Szkole Podstawowej nr 9. W skład komisji weszły wszystkie nauczycielki języka angielskiego naszej szkoły: Małgorzata Domaradzka, Beata Dunaj-Hebda, Anna Tabor, Magdalena Bąk, Anna Kumięga-Wolak, a przewodniczącą komisji była Jadwiga Turek. Do etapu wojewódzkiego, który odbędzie się 13 marca w Krakowie, zakwalifikowało się 3 uczniów: Julita Krzyształowicz, Kacper Gdowski oraz Filip Maziarka. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w finale!

 zklasa
 szkolazdrowie
 ambasador