Gratis Joomla Templates by Hostmonster Coupon

XVI Miejskie Targi Edukacyjne już w marcu!

W dniach 28 - 29 marca, na terenie Ochotniczych Hufców Pracy przy ul. Mościckiego 27 w Tarnowie odbędą się XVI Miejskie Targi Edukacyjne. Wydarzenie absolutnie obowiązkowe dla każdego ósmoklasisty planującego swoją karierę edukacyjno - zawodową :) Na Targach poznacie ofertę szkół ponadpodstawowych, będziecie mieli okazję porozmawiać z nauczycielami oraz uczniami i dowiedzieć się wielu rzeczy, których nie wyczytacie w informatorach.

Dla klas ósmych zostaną zorganizowane wyjścia na Targi. Niezależnie od tego, jeżeli uznacie, że jednorazowa wizyta na Targach to dla Was stanowczo za mało, możecie poprosić rodziców aby wybrali się z Wami kolejny raz. Poniżej garść informacji organizacyjnych:

 

XVI Miejskie Targi Edukacyjne

Ochotnicze Hufce Pracy

ul. Mościckiego 27

33-100 Tarnów

 

28 marca (czwartek)

10:00 - 15:00

 

29 marca (piątek)

9:00 - 14:00

 

doradca zawodowy

 zklasa
 szkolazdrowie
 ambasador