Gratis Joomla Templates by Hostmonster Coupon

Egzamin ósmoklasisty - informatory

Siódmoklasisto roku szkolnego 2017/2018

Do egzaminu ósmoklasisty zostało jeszcze sporo czasu ale nie należy odkładać wszystkiego na ostatnią chwilę, zatem już w bieżącym roku szkolnym możesz zapoznać się z materiałami dotyczącymi egzaminów z języka polskiego, matematyki oraz języka obcego nowożytnego by wyrobić sobie pogląd na temat trudności zadań oraz tego ile jeszcze masz do zrobienia aby uzyskać upragniony wynik.

Uwaga! 

Materiały znajdują się na stronach internetowych Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Krakowie oraz Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

OKE w Krakowie

ww.oke.krakow.pl

Materiały w dziale Egzamin ósmoklasisty

 

Centralna Komisja Egzaminacyjna 

https://cke.gov.pl

 

 

doradca zawodowy

WS

 zklasa
 szkolazdrowie
 ambasador