Uwaga uczniowie klas 8

ITUczniowie, którzy mają problem z zalogowaniem się do systemu rekrutacji elektronicznej proszeni są o zastosowanie się do poniższych wskazówek:

1. Sprawdź czy logujesz się na właściwej stronie - https://malopolska.edu.com.pl/kandydat/app/

2. Logujesz się korzystając z niebieskiego prostokąta w górnej, prawej części strony z napisem Zaloguj się.

3. Sprawdź czy poprawnie wpisujesz dane do logowania (login i hasło)

4. W przypadku nieudanej próby logowania czytaj komunikaty systemowe (być może przeciążenie serwera nie pozwala zalogować się w danym momencie lub masz nieprawidłowy login lub hasło)

5. Jeśli nieudane logowanie dotyczy pierwszego zalogowania się ucznia do konta - zgłoś problem wychowawcy. Nie czekaj z nadzieją, że problem sam się rozwiąże.

6. Jeśli logowałeś się już wcześniej do konta i masz ustawione własne hasło oraz wprowadzony adres mailowy do odzyskiwania hasła ale nie możesz się zalogować wykorzystaj opcję odzyskiwania hasła.

7. Zawsze po zakończeniu pracy na swoim koncie wyloguj się. Nigdy nie zostawiaj otwartego dostępu do konta.

8. Chroń swoje dane do logowania. Nigdy nikomu ich nie udostępniaj.

WS