Gratis Joomla Templates by Hostmonster Coupon

Osiągnięcia sportowe.

Osiągnięcia sportowe uczniów

 

Osiągnięcia sportowe I semestru 2016/2017

 

Zajęcie II m. we współzawodnictwie sportowym Igrzysk Młodzieży Szkolnej szkół podstawowych m. Tarnowa w roku szkolnym 2015/2016

 

  • I m. w Turnieju  „Jasne, że Jasna"

 

  • I m. w Jesiennych Biegach Sztafetowych dziewcząt m. Tarnowa:

 

Gabriela Klimek, Emilia Motyka, Emilia Bartoszek, Maja Galbarczyk, Karolina Korcyl, Katarzyna Mogilska, Aleksandra Sitko, Julia Włodarska, Jagoda Jarmuła, Milena Urbańska.

 

  • I m. w Jesiennych Biegach Sztafetowych chłopców m. Tarnowa:

 

Bartosz Biś, Kamil Kaczówka, Oskar Mazur, Bartek Rębacz, Szymon Nowak, Bartek Szatko, Jakub Siedlik, Krystian Szarkowicz, Adrian Walaszek, Kacper Sosin.

 

  • II Bieg Mościcki - Aleksandra Sitko, Bartosz Biś.

 

  • Organizacja i udział w IV Biegu Integracyjnego "Razem do celu" uczniowie naszej szkoły stanowili najliczniejszą grupę.

 

  • Udział w XXV Biegu Leliwitów – Tarnów 2016
  • I m. w XXI Biegu Sokołów z okazji Święta Niepodległości
  • V m. w Mistrzostwach Tarnowa w Halowej Piłce Nożnej chłopców,
  • V m .w Mistrzostwach Tarnowa w Koszykówce chłopców,
  • I m. w Halowych Mistrzostwach Tarnowa w piłce nożnej dziewcząt:

 

indywidualnie I m. Bartek Biś, III m. Kamil Kaczówka, Ponadto w biegu głównym naszą szkołę reprezentowała grupa nauczycieli wraz z panem dyrektorem.
Bartoszek Emilia, Czupryna Wiktoria, Galbarczyk Maja, Giergowska Oliwia, Kamińska Natalia, Korcyl Karolina, Mężyk Oliwia, Niewola Martyna, Sitko Aleksandra, Woźniak Kaja, Kardaś Emilia

 

  • IV m. w Rejonowych Mistrzostwach w Halowej piłce nożnej dziewcząt.
    • III m. Drużynowych Mistrzostwach Tarnowa w Szachach:
    • III m. w Mistrzostwach Tarnowa w Drużynowym tenisie stołowym dziewcząt: Bednarenko Magdalena, Woźniak Kaja, Góral Marta
    • Udział w Mistrzostwach Tarnowa w Drużynowym tenisie stołowym chłopców.
    • Halowe mistrzostwa subregionu tarnowskiego w lekkiej atletyce- "Mermoriał Tarnowskich Trenerów"
    • III m. w Mistrzostwach Tarnowa w Pływaniu Sztafetowym chłopców: Szymon Nowak, Damian Ciężadło, Adam Kaczka, Karol Pawłowicz, Adrian Walaszek, Nikodem Wilk, Paweł Kot, Kacper Pyzdek
      Indywidualnie:
      Szymon Nowak - IV m stylem grzbietowym
      Damian Ciężadło - IV m stylem klasycznym
    • IV m. w Mistrzostwach Tarnowa w Pływaniu Sztafetowym dziewcząt.

 

Maja Jaszowska, IV m. Mateusz Węgrecki, Kacper Węgrecki

 

Indywidualnie:

 

V m. Klimek Gabriela

 

  • II m. w Mistrzostwach Tarnowa w Koszykówce dziewcząt:

 

Maja Galbarczyk, Emilia Bartoszek, Kaja Woźniak, Alicja Świętek, Emilia Motyka, Karolina Korcyl, Gabriela Klimek, Martyna Wilczyńska, Zuzanna Półkoszek, Nikola Czupryna, Patrycja Popiołek, Aleksandra Sitko, Oliwia Mężyk, Nikola Mikoś.

 

 

Osiągnięcia sportowe II semestru 2015/2016

 

IV m. w Mistrzostwach Tarnowa w sztafetowym pływaniu dziewcząt

I m. w Mistrzostwach Tarnowa w tenisie stołowym dziewcząt - Natasza Stroisz
I m. w Mistrzostwach Tarnowa w tenisie stołowym chłopców - Nataniel Stroisz

 


I m. w Mistrzostwach Tarnowa w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt

 

Natasza Stroisz, Waśko Martyna

 

III m. w Mistrzostwach Tarnowa w drużynowym tenisie stołowym chłopców

 

Nataniel Stroisz, Brożek Aleksander, Duda Filip

 

II m. we współzawodnictwie sportowym w ramach III Wiosennego Dnia Zdrowia z okazji Dni Otwartych Gimnazjum nr 8.

 

V m. w Mistrzostwach Tarnowa w mini piłce siatkowej chłopców:

 

Jakub Smoła, Konrad Bednarski, Bartosz Biś, Karol Pawłowicz, Dawid Drożdż, Filip Boruch, Mikołaj Roszkowicz, Rafał Budzik, Jakub Siedlik, Bartosz Rębacz

 

V m. w Mistrzostwach Tarnowa w mini piłce siatkowej dziewcząt:

 

Karolina Boruch, Karolina Zwolenik, Martyna Waśko, Kamilla Łoboda, Paulina Michałowska, Martyna Spinda, Gabriela Romanek, Natalia Kamińska, Weronika Sumara, Milena Urbańska

 

II m. w zawodach "Lekkoatletyka dla każdego":

 

Adrianna Radwańska, Joanna Miś, Emilia Motyka, Maja Galbarczyk, Jakub Smoła, Mateusz Skwarczyński, Bartosz Biś, Kamil Kaczówka

 

II m. w Mistrzostwach Tarnowa w sztafetowych biegach przełajowych chłopców  i kwalifikacja do rejonowych biegów przełajowych:

 

Adrian Walaszek, Krystian Szarkowicz, Damian Gajczewski, Kamil Kaczówka, Bartosz Biś, Bartosz Rębacz, Jakub Smoła, Miłosz Kopciuch, Mateusz Skwarczyński

 

III m. w Mistrzostwach Tarnowa w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt:

 

Gabriela Klimek, Karolina Korcyl, Milena Urbańska, Emilia Bartoszek, Emilia Motyka, Katarzyna Mogilska, Natasza Stroisz, Maja Galbarczyk, Kamila Łoboda.

 

V miejsce Memoriale Agaty Mróz - Olszewskiej w piłce siatkowej dziewcząt:

 

Karolina Boruch, Karolina Zwolenik, Kamilla Łoboda, Gabriela Romanek, Paulina Michałowska, Natalia Kamińska, Martyna Waśko, Martyna Spinda, Wiktoria Bryła

 

II miejsce Memoriale biegowy Agaty Mróz – Olszewkiej:

 

Joanna Miś, Kamilla Łoboda, Adrianna Radwańska, Jakub Smoła, Bartosz Biś, Kamil Kaczówka

 

III m w tarnowskiej lidze w piłce siatkowej dziewcząt:

 

Karolina Boruch, Karolina Zwolenik, Martyna Spinda, Paulina Michałowska, Martyna Waśko, Kamilla Łoboda, Gabriela Romanek, Natalia Kamińska, Wiktoria Bryła, Milena Urbańska

 

W Halowych Lekkoatletycznych Mistrzostwa Tarnowa Szkół Podstawowych:

 

I m. w skoku wzwyż Mateusz Ingot,

 

II m. w biegu na 60 m Kamil Kaczówka,

 

III m. w skoku wzwyż Jakub Smoła,

 

III m. w biegu na 600 m Adrianna Radwańska.

 

II m. w VIII Małopolskim Turnieju Mini Piłki Koszykowej Dziewcząt: Emilia Bartoszek, Maja Galbarczyk, Weronika Marczuk, Nikola Bisek, Kaja Wożniak, Ilona Bąk, Gabriela Matug, Gabriela Klimek, Karolina Korcyl, Alicja Świętek, Kornelia Borkowska.

 

W Wojewódzkich Biegach Okrężnych na 800 m.:

 

I m. Kamil Kaczówka,

 

II m. Bartosz Biś.

 

II m. drużynowo w etapie rejonowym Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa  

 

w Ruchu Drogowym

 

Aleksandra Jackowska, Kamila Główka, Oliwier Zych, Filip Pawłowicz

 

I m. indywidualnie Oliwier Zych

 

III m. ind. Filip Pawłowicz

 

W Indywidualnych Mistrzostwach Tarnowa w lekkiej atletyce:

 

I m. w biegu na 60 m Miłosz Kopciuch

 

I m. w rzucie piłeczką palantową Jakub Smoła

 

III m. w biegu na 1000 m Bartosz Biś

 

II m. w Mistrzostwach Tarnowa w mini piłce nożnej chł.:

 

Filip Duda, Miłosz Kopciuch, Jakub Smoła, Mateusz Skwarczyński, Kamil Kaczówka, Bartosz Biś, Dominik Szczerba, Bartosz Rębacz, Bartosz Szatko, Rafał Budzik, Jakub Siedlik, Damian Gajczewski.

 

Ponadto nauczyciele włączali się w organizację imprez sportowych oraz sami  w wielu z nich brali czynny udział.

 

  • Organizacja i udział w III Biegu Integracyjnym "Razem do celu" w ramach Biegu Leliwitów.
  • Udział w Biegu Integracyjnym z okazji Tygodnia Godności Osób Niepełnosprawnych.
  • Udział uczniów klas VI w III Turnieju Sportowym „ Jesteśmy razem- slalom gier              i zabaw”.
  • Udział z młodzieżą w Happeningu antyalkoholowym „Zmień promile na ciekawe chwile” oraz udział w pokazie Karate.
  • Udział w turniejach piłki ręcznej kobiet, biegach ulicznych oraz biegach w terenie            z przeszkodami (Spartan Race)
  • Organizacja i udział w meczu piłki nożnej nauczyciele uczniowie na zakończenie roku szkolnego. 

 

 

Osiągnięcia sportowe I semestr 2015/2016

 

Zajęcie I m. we współzawodnictwie sportowym Igrzysk Młodzieży Szkolnej szkół podstawowych m. Tarnowa w roku szkolnym 2014/2015

 

Mistrzostwa Tarnowa w Jesiennych Biegach Przełajowych

 

chłopcy:

 

I m. Bartek Biś, IV m. Kamil Kaczówka, VII m. Jakub Smoła

 

dziewczyny:

 

VII m. Gabriela Klimek, VI m. Emilia Motyka, VII m. Klaudia Radwańska, VIII m. Alicja Świętek, IV m. Karolina Boruch, VII m. Adrianna Radwańska, VIII m. Agnieszka Język

 

I miejsce dla SP nr 9 za najliczniejszy udział w XX Biegu Sokołów

 

I m. Bartek Biś, III m. Kamil Kaczówka.

 

III miejsce w Mistrzostwach Tarnowa w Halowej Piłce Nożnej chłopców:

 

Aleksander Brożek, Bartłomiej Ordon, Kamil Mruk, Dawid Drożdż, Filip Pawłowicz, Kacper Kukla, Mateusz Skwarczyński, Konrad Bednarski, Nikodem Kasprowicz, Mikołaj Roszkowicz.

 

II miejsce w Mistrzostwach Tarnowa w Koszykówce chłopców:

 

Grzegorz Idziak, Kamil Kaczówka, Dominik Kawula, Nikodem Kasprowicz, Michał Krzyszkowski, Konrad Bednarski, Filip Pawłowicz, Kamil Mruk, Jakub Smoła, Filip Duda, Kacper Jędrusiak.

 

II miejsce w Mistrzostwach Tarnowa w Koszykówce dziewcząt:

 

Adrianna Radwańska, Nikola Bisek, Iwona Bąk, Emilia Łabno, Weronika Marczuk, Gabriela Matug, Karolina Boruch, Martyna Spinda, Kamila Łoboda, Alicja Świętek, Agnieszka Język, Maja Galbarczyk, Kaja Woźniak, Weronika Sumara, Emilia Bartoszek.

 

Mistrzostwach Tarnowa w Szachach:

 

V m. Maja Jaszowska, IV m. Mateusz Węgrecki, VI m. Kacper Węgrecki.

 

III miejsce w Mistrzostwach Tarnowa w Pływaniu Sztafetowym chłopców.

 

IV miejsce w Mistrzostwach Tarnowa w Pływaniu Sztafetowym dziewcząt.

 

II semestr roku szkolnego 2013/2014.

I miejsce w Tarnowie w Mini Piłce Siatkowej

(uczniowie: Kosiba Marcin, Kuczek Michał, Ulanecki Maksymilian, Drożdż Bruno, Jabłoński Marcin, Lichocki Igor, Sypek Mikołaj, Górecki Kamil, Kantor Miłosz, Dąbrowski Kacper)

III miejsce w rejonie w Mini Piłce Siatkowej

 (nazwiska drużyny jw.)

II miejsce w Tarnowie w Turnieju Mini Piłki Nożnej (uczniowie: Kosiba Marcin, Drożdz Bruno, Paw Filip, Jabłoński Marcin, Kantor Miłosz, Kuczek Michał, Lichocki Igor, Sypek Mikołaj, Król Daniel, Giermakowski Antoni, Patryk Pawełek, Chmielowiec Dawid)

III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

(uczniowie: Chudy Antoni, Król Daniel, Czupryna Daria, Gabinek Karolina)

I miejsce w Czwórboju Lekkoatletycznym

(uczniowie: Kosiba Marcin, Koś Karol, Kantor Miłosz, Król Daniel, Miłosz Kraszewski, Ernest Zabłotny)

I miejsce w Tarnowie w Sztafetowych Biegach Przełajowych (uczniowie: Karol Koś, Igor Lichocki,

Daniel Król, Ernest Zabłotny, Miłosz Kraszewski, Dawid Kowalski, Mateusz Skwarczyński, Michał Krzyszkowski, Jakub Smoła)

I miejsce w Rejonowych Biegach na Orientację

( uczniowie: Dawid Chmielowiec, Weronika Ferdynus, Natalia Grocholska)

II miejsce na 600m w Tarnowskich Halowych Zawodach Lekkoatletycznych zajął Karol Koś

III  miejsce w Tarnowskich Halowych Zawodach Lekkoatletycznych  zajął Ernest Zabłotny

I miejsce w Tarnowie w drużynowym Tenisie Stołowym dziewcząt

III miejsce w rejonie w Turnieju Tenisa Stołowego (uczennice: Natasza Stroisz, Kinga Wrońska)

II miejsce w Tarnowie w drużynowym Tenisie Stołowym chłopców

VII miejsce w rejonie w drużynowym Tenisie Stołowym chłopców

IV miejsce w Tarnowie w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt 

IV miejsce w Tarnowie Czwórboju Lekkoatletycznym dziewcząt.

 

 

 

 zklasa
 szkolazdrowie
 ambasador