Sukces naszej szkoły w IV Powiatowym Konkursie Kolęd i Pastorałek Niemieckojęzycznych

W dniu 12 stycznia 2016 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Gromniku odbył się  IV Powiatowy Konkurs Kolęd i Pastorałek Niemieckojęzycznych. W konkursie wzięli udział uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów powiatu tarnowskiego. Naszą szkołę reprezentowało pięcioro uczniów. Zgodnie z regulaminem konkursu oceniano opanowanie pamięciowe wykonywanego utworu, wymowę i intonację oraz ogólne wrażenie artystyczne.

Ogromne zaangażowanie dzieci w przygotowanie się do konkursu zaowocowało zdobyciem III miejsca oraz otrzymaniem wyróżnienia.Jury postanowiło przyznać III miejsce ex aequo Emilii Bartoszek za wykonanie pastorałki „Kinder wacht doch auf und lauschet" i Mai Galbarczyk, która zaprezentowała piękną kolędę „Ich steh’ an Deiner Krippe hier”. Gratulacje należą się również Zuzannie Marchwickiej, która za wykonanie kolędy „Lasst uns froh und munter sein” otrzymała wyróżnienie. Laureatom konkursu wręczono pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Uczennicom klasy V „c” serdecznie gratulujemy!