Wychowanie patriotyczne - program edukacyjny.

logopat

W roku szkolnym 2015/2016 Wydział Edukacji opracował Miejski projekt edukacyjny „Narodowe Święto Niepodległości”, w związku z trzyletnim przygotowaniem do stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Został on podzielony na 3 etapy. Pierwszy zatytułowano „Drogi Tarnowian do niepodległości” i miał charakter konkursu na program edukacyjny. Miło nam poinformować, że nasza placówka  zdobyła I. miejsce w kategorii szkół podstawowych.

SPRAWOZDANIE Z REALIZACJI

NAGRODZENI W KONKURSACH

Drugi etap konkursu odbył się w roku szkolnym 2016/2017 i nosił tytuł „Bohaterom Niepodległej”. Oczywiście zgłosiliśmy nasz akces. Opracowaliśmy program edukacyjny Wolności, dodaj mi skrzydeł!, w którym skupiliśmy się na oddaniu czci naszemu patronowi – Orlętom Lwowskim (tym bardziej, że właśnie w 2016 roku przypadł jubileusz dwudziestolecia nadania imienia). Harmonogram działań był bardzo bogaty. W październiku i listopadzie z ogromnym zaangażowaniem zrealizowaliśmy kilkanaście przedsięwzięć. Nasz program znów został doceniony – w kategorii szkół podstawowych uzyskaliśmy II miejsce.

SPRAWOZDANIE Z REALIZACJI

NAGRODZENI W KONKURSACH