Opieka

„Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie – naucz.

Jeśli nie wie – wytłumacz. Jeśli nie może – pomóż.”

/Janusz Korczak/

Rodzicu!

Jesteśmy gotowe porozmawiać o trudnościach, których każdy doświadcza wychowując swoje dzieci. Udzielimy wsparcia i wskazówek oraz zaproponujemy możliwe formy pomocy dziecku i rodzinie.

Jeśli masz wątpliwości – nie wahaj się.  Nawiąż z nami kontakt.

Umów się na spotkanie za pomocą e-dziennika lub dzwoniąc pod numer szkoły, zawsze znajdziemy dogodny termin.

Drogi uczniu!

Jesteśmy w szkole dla Ciebie. Chętnie Cię wysłuchamy, powiedz nam o swoich smutkach, problemach, radościach czy wątpliwościach. Uważnie posłuchamy też, czym chciałbyś się pochwalić – przecież każdego dnia czekają na Ciebie nowe wyzwania.

Pedagog mgr Ilona Remian

Psycholog mgr Ewa Grabowska van Elk

Godziny pracy:

Psycholog:                                                                 Pedagog:

Poniedziałek 12-15                                                    Poniedziałek 9-14

Wtorek 7.30-12.30                                                    Wtorek 8-13.00

Środa 7.30-12.30                                                       Środa 8-12.30

Czwartek 7.30-12.30                                                 Czwartek 9.00-14.30

Piątek 7.30-12.30                                                      Piątek 8.00-12.30

Nasza szkoła nie tylko dba o intelektualny rozwój uczniów, ale również o sferę emocjonalną. Nasi wychowankowie brali m.in. udział w rocznym Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym „Emocja” wspomagającym rozwój społeczny i emocjonalny dzieci i młodzieży, którego założeniem jest uwrażliwienie dzieci na różnice, które posiadamy - poprzez aktywną działalność edukacyjną. Uczniowie kształtowali postawy empatii, eliminowali zachowania agresywne, rozbudzali wiarę w siebie i swoje własne możliwości.