Chillout Room - otwarcie

person 802090 640

Otwieramy Chillout Room :) Zaglądajcie tu po godzinach nauki. Postaram się wrzucać tu różne ciekawostki.

 

Na początek coś dla miłośników survivalu, szeroko pojętej turystyki leśnej "z buta" (rozjeżdżania lasów quadami nie popieramy) i innych osobników, którzy mogą siedzieć godzinami i zachwycać się jakąś tam małą trawką albo żuczkiem :) Na przykład takim.

 

spring beetle 4163003 640

Trawki nie zamieszczam, bo każdy wie jak wygląda a z żuczkiem to już zupełnie inna sprawa. Wracając do tematu, zajrzyjcie pod link zamieszczony na dole. Znajdziecie tam znakomitą, napisaną z humorem i sercem do natury książkę w wersji e- book do pobrania zupełnie za darmo. Wydały ją Lasy Państwowe :) Jeśli ktoś z Was kojarzył survival z wyrąbywaniem za pomocą maczety hektara lasu na szałas, to po lekturze tego dzieła może zmieni zdanie.

http://www.lasy.gov.pl/pl/informacje/publikacje/do-poczytania/survival

doradca zawodowy