Chillout Room - pogoń Mopsa

dog 1224267 640

Nudzisz się jak Mops? No tak, w końcu czasami trudno usiedzieć na miejscu a wyjść się nie da. Zniechęcenie rośnie, poirytowanie też rośnie. Dlaczego?

 

Brak zdrowego ruchu nie pozwala odreagować napięć. Pogoń Mopsa :) W linku na dole znajdziesz przykłady zestawów ćwiczeń. Można je wykonać bez przyrządów (większość) a więc nie potrzebujesz hantli ani innych sprzętów z siłowni. Zanim zdecydujesz się wykonac jakieś ćwiczenie koniecznie zapytaj rodziców o zgodę. A może wspólnie urządzicie sobie świetną zabawę ruchową, założycie dresy i zostaniesz trenerem personalnym swojej rodziny? :) Znajdzie się coś dla pań i dla panów. Brzuszek spada, forma rośnie. Jak dobrze Wam pójdzie, to nagrajcie filmik i pokażcie go na swoim facebooku. Zmotywujcie innych do zdrowej aktywności. Tarnów trenuje w domu :)

Ćwiczenia znajdziesz tutaj: https://darebee.com/workouts.html

 

A, i jeszcze jedna sprawa. Jak pracujesz (uczysz się) przy komputerze, to pamiętaj o robieniu przerw. Wstań, wykonaj kilka prostych ćwiczeń, zobacz co się dzieje za oknem (Nie żeby było tam jakoś super ciekawie tylko dla odpoczynku oczu.) Dla kinestetyków ruch to podstawa więc możesz pozostawać aktywny podczas przyswajania materiału (po klasie nie mogłeś chodzić podczas lekcji a w domu możesz). Powtarzam i podskakuję i wszystko lepiej zapamiętuję. Czy jakoś tak ... (nagrody za wiersz raczej bym nie wygrał)

doradca zawodowy