Chillout Room - plastycznie

vintage 4160428 640Pozostajemy w klimatach plastycznych :) Wiele razy mogliście widzieć pięknie zdobione przedmioty codziennego użytku, np. pudełeczka na zupełnie niepotrzebne rzeczy, których jednak z jakiegoś niezrozumiałego powodu szkoda wyrzucić i tym podobne cudeńka, które mają tę zaletę, że świetnie zbiera się na nich kurz :)

Oprócz tego oczywiście są szalenie efektowne i jeśli ktoś lubi, to może sobie zapełnić nimi wszystkie półki i nawet pod ścianami poukładać. A co? Kto fanowi "dekupażu" zabroni? I wyszło szydło z worka :) Dzisiaj będzie o plastycznym działaniu pod nazwą decoupage.

Najlepsze jest to, że nie musimy odznaczać się jakimś przesadnym talentem do rysunku, malarstwa itp. Jeśli umiemy zapaćkać farbą jakich przedmiot a później ponaklejać na niego gotowe ozdobniki, to już możemy zabierać się do pracy. Filmik instruktażowy jak zwykle na dole:

https://www.youtube.com/watch?v=P8ab1IQ4o7o

Taki nawet w temacie mi się znalazł ale żeby nie było nieustannie o wirusach i dezynfekcji, to poszukajcie na YT innych materiałów. Jest ich tam sporo. I tutaj znowu mała uwaga. Na filmach ludzie często pokazują specjalistyczne produkty do decoupage. Jak nie macie papieru ryżowego, to możecie wykorzystać np. serwetki papierowe z ładnymi ozdobami. Od czegoś trzeba zacząć :)

Pamietam jak kiedyś moja znajoma okleiła drewniane krzesło kawałkami gazet (takich zwyczajnych czarno - białych. Glównie strony zadrukowane tekstem.) Wyszło rewelacyjnie - takie krzesło do siedzenia a jak się nudzicie to i do czytania :)

Tak naprawdę w przypadku prac plastycznych najważniejsza jest wasza wyobraźnia a tworzywo do pracy twórczej też się zawsze jakieś znajdzie.

Rozpocznijcie rodzinne oklejanie :)

doradca zawodowy