Chillout Room - dwa kółka

mountain bike 4297972 640Większość z nas lubi jazdę na rowerze. Czasami zapominamy, że aby rower dobrze nam służył a jazda na nim była komfortowa i bezpieczna, wymaga serwisowania.

Widuję rowerzystów, którzy z zapałem pedałują na swoich jednośladach zupełnie ignorując przeraźliwe piski, skrzeki i inne potępieńcze dźwięki. Oczywiście nie rowerzyści je wydają tylko ich biedne, zaniedbane rowery, które głośno domagają się uwagi właściciela i oddania ich do serwisu celem regulacji, smarowania, wymiany zużytych części, itp. Zdarza się jednak, że z różnych powodów profesjonalny serwisant rowerów jest dla nas niedostępny i wówczas jesteśmy zdani na siebie, swoją wiedzę i umiejętności. Obejrzyjcie materiał filmowy, który pomoże Wam samodzielnie rozwiązać wiele problemów z rowerem:

https://www.youtube.com/watch?v=ajN47hyi5_8

Jeśli macie już pierwsze naprawy za sobą i przyszła Wam do głowy myśl aby zając się tym na poważnie być może zainteresuje Was wiadomość o kwalifikacji rynkowej Naprawa, konserwacja i modernizacja rowerów https://rejestr.kwalifikacje.gov.pl/frontend/index.php?r=kwalifikacja%2Fview&id=12690

Bezpiecznej jazdy! :)

doradca zawodowy