Chillout Room - zaprojektuj koszulkę

psychedelic 1084082 640W czasach gdy chodziłem do szkoły podstawowej robiliśmy sobie z kolegami koszulki. Oczywiście nie mieliśmy do dyspozycji programów komputerowych do grafiki. Za to mieliśmy długopisy lub markery oraz otwarty umysł:)

Dzisiaj kreatywny młody człowiek ma ogromny wybór materiałów plastycznych, za pomocą których może wykonać oryginalną koszulkę własnego projektu. A jeśli do tego ma zdolności projektanckie i nie stroni od programów komputerowych, może zaprojektować koszulkę np. w Gimpie. Zobaczcie jak używać Gimpa aby stworzyć t-shirt, który będzie unikalnym dziełem. Może jesteście harcerzami i zaprojektujecie koszulki na letni obóz dla swojej drużyny lub zastepu? Albo założyliście zaspół muzyczny i chcecie mieć koszulki z logo swojej "kapeli"? A może zwyczajnie znudziliście się masową produkcją "Made in China" :) Jeśli tak, to do dzieła :)

Filmik do Gimpa: https://www.youtube.com/watch?v=Nqi0DQkCFp4

 

Jak ozdobić koszulkę (lub torbę, buty) własnoręcznie:

Pastele do tkanin: https://www.youtube.com/watch?v=hza59UF3tvI

Markery do tkanin: https://www.youtube.com/watch?v=mPFH0WFGi6Q

Jeśli zdecydujecie się wykonać "malowaną koszulkę" zawsze sprawdzajcie czy użyte przez Was markery, pastele lub farby nie są szkodliwe dla zdrowia. Używajcie tylko tych produktów, które są bezpieczne.

Kolorowych ubrań! :)

 

doradca zawodowy