Rodzice lepiej poinformowani

Ponieważ rekrutacja na rok szkolny 2019/2020 wzbudza wiele pytań i obaw, zarówno po stronie uczniów jak i rodziców, proponuję lekturę artykułu opublikowanego na stronie MEN oraz listu Minister Edukacji Narodowej skierowanego do rodziców.

Na szczególną uwagę zasługuje wzmianka o utworzeniu w każdym kuratorium od 1 września 2018 r. punktów informacyjno - konsultacyjnych, z których rodzice uczniów mogą czerpać informacje o ofercie szkół naszego regionu.

Od 1 września, zgodnie z deklaracjami MEN, możemy kierować pytania dotyczące naboru na rok szkolny 2019/2020 na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Materiały znajdą Państwo pod linkiem:

Link do artykułu

 

doradca zawodowy

WS