Materiały do planowania kariery dostępne w internecie

Zachęcam do zapoznania się z materiałami zamieszczonymi na poniższych stronach internetowych :)

Strona: www.perspektywy3d.pl

Zawartość:

Na stronie znajdziesz grę diagnostyczną do pobrania i zainstalowania na komputerze, podręcznik dla ucznia (zawiera opis gry oraz wartościowe materiały do samodzielnej pracy), filmy o zawodach (proszę brać pod uwagę nową podstawę programową i zmiany jakie dokonały się w systemie oświaty. Materiały filmowe uważam za przydatne ze względu na zamieszczone w nich wypowiedzi osób wykonujących dany zawód. W razie pytań lub wątpliwości koniecznie skontaktuj się z doradcą zawodowym).

 

 

 

 

Strona: http://wupkrakow.praca.gov.pl/rynek-pracy/bazy-danych/doradca-2000

Zawartość:

Doradca 2000 - zbiór informacji o zawodach uporządkowany alfabetycznie. Informacje przydatne z uwagi na to, że zawierają opisy zawodów, których nie zawiera klasyfikacja zawodów szkolnictwa zawodowego (np. zawody, które zdobywamy na poziomie wykształcenia wyższego).

 

 

Uczennico, Uczniu

Dokonuj świadomych wyborów, pracuj nad sobą, bądź kreatywny i zaangażowany. Nie licz na to, że doradca zawodowy, nauczyciel lub rodzic dokona za Ciebie wyboru i zaplanuje Twój rozwój. Ludzie wokół Ciebie mogą Ci pomóc lecz odpowiedzialność za Twoją karierę spoczywa na Tobie. To nie tylko odpowiedzialność lecz także przywilej kształtowania swojego życia zgodnie z własną wizją samego siebie i swojej przyszłości. To jest Twoja ścieżka, TWOJA KARIERA - twórz ją odpowiedzialnie, osiągaj sukcesy i bądź z tego dumny! Odrzuć lenistwo, wymówki i brak zdecydowania. To jest Twój czas - dobrze go wykorzystaj!

doradca zawodowy

WS

 

 

 

Creative Image Slider

35,10,0,50,1
25,600,60,1,3000,5000,25,800
90,150,1,50,12,30,50,1,70,12,1,50,1,1,1,5000
0,2,1,0,2,40,15,5,2,1,0,20,0,1
Dzień Patrona
Dzień Patrona
Dzień Patrona
Dzień Patrona
Dzień Patrona
Dzień Patrona
Dzień Patrona
Dzień Patrona
Dzień Patrona
Dzień Patrona
Dzień Patrona
Dzień Patrona
Dzień Patrona
Dzień Patrona