Grupa Wsparcia dla Rodziców Dzieci Niepełnosprawnych

Zapraszamy serdecznie wszystkich rodziców na pierwsze spotkanie grupy wsparcia w tym roku szkolnym.

Nasze spotkanie w ramach grupy wsparcia odbywa się bez udziału dzieci.

Spotkanie odbędzie się 19 listopada w świetlicy w  Szkole Podstawowej nr 9 przy ul. M.Dąbrowskiej 6. Rozpoczęcie o godzinie 16:00!

Temat spotkania to: „Trudne zachowania  – jak sobie z nimi radzić” , które poprowadzi terapeuta behawioralny - pani mgr Katarzyna Chrobak.

Po spotkaniu zapraszamy rodziców na podzielenie się doświadczeniem z innymi rodzicami, na wyjaśnienie nurtujących rodzica pytań i problemów w towarzystwie chętnych do udzielenia pomocy i wsparcia nauczycieli i specjalistów: terapeuty, lidera Zespołu do spraw Integracji -  mgr Magdaleny Pawlak-Galas, psychologa - mgr Ewy Grabowskiej van Elk, logopedy – mgr Lidii Świerk, tyflopedagoga – mgr Katarzyny Boraca, pedagoga – mgr Danuty Tobiasz oraz Pani wicedyrektor mgr Małgorzaty Reichert.

Grupa wsparcia ma charakter otwarty, nie wymaga uprzedniego zapisywania się.

Zapraszamy!!!