Wielkanocne malowanie

alt=malowanie obrazu wielkoformatowego - pisankaWielkanoc bez pisanek nie może się obejść więc zamiast malować całe koszyki jajek postanowiliśmy namalować jedną ale a to ogromną pisankę. Czy wy także malowaliście jajka?

Czytaj więcej...

Wiosna! Wiosna!

alt=prace plastyczneNasze wiosenne inspiracje :)

Czytaj więcej...

Promocja szkoły okiem uczniów

alt=dzieci idące z tornistrami na plecachPromocją naszej szkoły zainteresowali się również uczniowie. Zobaczcie przykładowe prace :)

Czytaj więcej...

Kolejne realizacje plastyczne

alt=pomalowana twarz i dłoń

Zobaczcie co zrobiliśmy w ostatnim miesiącu.

Czytaj więcej...

Aktywna społeczność świetlicowa

alt=ręce● Zbiórka artykułów spożywczych i karmy dla psów, kotów w ramach akcji,, Razem na Święta"( przekazanie słodyczy artykułów spożywczych dzieciom z Ośrodka Opiekuńczo-Wychowawczego w Tarnowie, z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej,, Słoneczny Dom" w Tarnowie.

Czytaj więcej...

Nasze zimowe projekty

alt=bałwan w zielonym kubraczkuZimowe projekty wciąż na czasie. Zobaczcie co zrobiliśmy w ostatnim miesiącu.

Czytaj więcej...

Konkurs plastyczny

alt=praca plastyczna Jan Paweł II

Uczennice z klasy 1 b i 1a, uczęszczające do świetlicy szkolnej, wykonały prace plastyczne przedstawiające św. Jana Pawła II na IX Międzyszkolny Konkurs Plastyczny ,,Dzieckiem być...": ,,Kolory świata", którego organizatorem jest Zespół Szkół Plastycznych w Tarnowie.

Czekamy na ogłoszenie wyników.

Wychowawca świetlicy

Agnieszka Nowak

 

"Mój ulubiony wiersz"

alt=twarz kobiety z rozwianymi włosami

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w V edycji Konkursu Recytatorskiego "Mój ulubiony wiersz", który odbędzie się 1 marca 2021 r.  w sali teatralnej w naszej szkole w trzech grupach:

Czytaj więcej...

Recytacja... ważna sprawa

Album poezji i kwiat

W każdy poniedziałek od godz.13.00 do 14.00 oraz w czwartek od godz.8.30 do 9.50 w naszej świetlicy szkolnej odbywają się zajęcia dla członków kółka ,,Miłośnicy poezji".

Czytaj więcej...