Dary natury i porządki

alt=prace plastyczne na wystawie"Jesień żegnamy, zimę witamy.
Liście wymiatamy,
na śnieżynki zamieniamy."

Coś o dyniach? Proszę bardzo :)

Dynia - królowa jesieni. Nie tylko smakuje, super też się maluje.

K.K.

 

Czytaj więcej...

Święto Niepodległości

alt=plansza ścienna

Wolność i niepodległość to zarówno wielka duma, ale i ogromna radość.

Czytaj więcej...

Moja mała ojczyzna

alt=prace plastyczne Mała Ojczyzna

Każdy ma swoje ulubione miejsce z dzieciństwa.

Czytaj więcej...

Konkurs o Janie Pawle II

alt=prace plastyczne na konkurs o Janie Pawle IIKonkurs o Janie Pawle II to okazja do refleksji oraz podjęcia artystycznych wyzwań. Podziwiajcie wraz z nami wspaniałe prace plastyczne :)

Czytaj więcej...

Dzień Praw Dziecka

alt = napis make this day great!Dłonie jak ptaki to nasz sposób aby przypomnieć o Międzynarodowym Dniu Praw Dziecka obchodzonym 20 listopada. Obraz powstał przy współpracy uczniów ze świetlicy, rodziców oraz nauczycieli. Dziękujemy za pomoc w zawieszeniu obrazu Panu Krzysztofowi (niezastąpionemu w takich sytuacjach)

Czytaj więcej...

Dynie na 11 listopada

alt=malowana dynia

Kreatywna zabawa jesienią w naszej świetlicy to m.in. wykorzystanie skarbów tej pory roku. Tak więc nasze rustykalnie dynie, za pomocą farby białej, czerwonej, oraz złotej, talentowi naszych rąk stały się ozdobami patriotycznymi.

J.K.

 

Czytaj więcej...

Dzień Nauczyciela

alt=prace plastyczne na tablicy Z okazji Dnia Nauczyciela dzieci w świetlicy szkolnej rysowaly portret ulubionego nauczyciela. Z wykonanych prac powstala wystawa.

Czytaj więcej...

Nie marnuj jedzenia!

alt=cebula, ziemniak, marchewCzy wiecie jak wiele żywności marnujemy przez własną niewiedzę lub niedbalstwo, podczas gdy są miejsca na świecie, w których ludzie są głodni? Czy możemy coś zrobić aby ograniczyć to marnotrawstwo? Oczywiście!

Czytaj więcej...

Jesienny frotaż

alt=liście odbite na papierze

Ponieważ wokół nas jesień, postanowiliśmy zrobić jesienny ekoart. Naszym materiałem zostały liście, które oszałamiają bogactwem kolorów, wirują nad ziemią, przyjemnie szurają pod nogami.

Czytaj więcej...