Gratis Joomla Templates by Hostmonster Coupon

III koncert charytatywny „Integracja rodzi się w sercu”.

      9 maja 2016 r. w Tarnowskim Teatrze im. L. Solskiego odbył się  III już koncert charytatywny „Integracja rodzi się w sercu”, zorganizowany przez  Stowarzyszenie „To, co wspólne” i Szkołę Podstawową nr 9 w Tarnowie.
      Była to jedna z imprez towarzyszących obchodom Małopolskiego Tygodnia Osób Niepełnosprawnych.   Dochód z koncertu jest przeznaczony na wzbogacenie bazy szkoły o pomoce służące dzieciom wymagającym szczególnej opieki i specjalnych środków dydaktycznych. Wspomoże także leczenie ucznia klasy V, który  już od dwóch lat boryka się   z chorobą kości.


W koncercie wystąpili :                                                                                             

- Zespół teatralny „Mała Profeska”- uczestnicy miejskiego projektu – „Podróże z wyobraźnią” w przedstawieniu Izabeli Degórskiej „Urodzinowy smok” pod kierownictwem p. Wioletty Grzywy, p. Marty Wawrzon i p. Agnieszki Dworzak – Soboń.

- Uczestnik programu muzycznego „The Voice of Poland” – Michał Krawczyk.

- Nową wersję bajki „O królewnie na ziarnku grochu” pod kierownictwem p. Wioletty Grzywy zaprezentowała grupa teatralna rodziców  „Profeska” z gościnnym udziałem aktora tarnowskiego  teatru Jerzego Pala, oraz Łukasza Koszyka i Ks. Łukasza Olszewskiego z kościoła księży Misjonarzy.

- Wspaniały pokaz umiejętności tanecznych zaprezentowali członkowie zespołu „Shiva” pod kierownictwem p. Bartłomieja Fałdy.  

- Na zakończenie Koncertu wysłuchano wspaniałego Tarnowskiego Chóru GOS. PL. Wszyscy artyści, wystąpili nieodpłatnie. Zaś przedsięwzięcie finansowo i rzeczowo wsparli sponsorzy instytucjonalni i prywatni.

Pomysłodawczynią i główną organizatorką imprezy była p. mgr Wioletta Grzywa – nauczycielka w SP. 9.

Fotorelacja: Piotr Przygoda.

Relacja w imav.tv

Fotorelacja

 

 zklasa
 szkolazdrowie
 ambasador