Konkurs plastyczno-językowy „Christmas in Britain”

W grudniu uczniowie klas szóstych i siódmych naszej szkoły wzięli udział w konkursie na plakat o tematyce bożonarodzeniowej „Christmas in Britain” w ramach Międzyszkolnego Festiwalu Kultury Anglojęzycznej zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 8 w Tarnowie. Plakat mógł być wykonany dowolną techniką, indywidualnie lub zbiorowo. Na konkurs napłynęło kilkadziesiąt prac z tarnowskich szkół. Komisja konkursowa nagrodziła 5 uczennic naszej szkoły:

I miejsce  - Alicja Świętek i Katarzyna Mogilska z  klasy 7 b

II miejsceZuzanna Marchwicka z klasy 7 c

III miejsceZuzanna Sobół  i  Julia Filip z klasy 6 c

Uczennice otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie organizatorki konkursu serdecznie podziękowały za pięknie wykonane prace. My również dołączamy się do podziękowań, a nagrodzonym uczennicom naszej szkoły serdecznie gratulujemy!!!

Nauczycielki języka angielskiego SP9