Nauka w czteroletnim liceum ogólnokształcącym i pięcioletnim technikum

Od roku szkolnego 2019/2020 obowiązywać będzie nowa podstawa programowa kształcenia ogólnego dla czteroletniego liceum ogólnokształcacego oraz pięcioletniego technikum.

Treść znajduje się pod poniższym linkiem na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej:

Podstawa programowa kształcenia ogólnego dla czteroletniego liceum ogólnokształcącego i pięcioletniego technikum.

Dla osób zainteresowanych zamieszczam link do Podstawy programowej kształcenia ogólnego dla branżowej szkoły II stopnia dla uczniów będących absolwentami ośmioletniej szkoły podstawowej (materiały ze strony Ministerstwa Edukacji Narodowej):

Podstawa programowa kształcenia ogólnego dla branżowej szkoły II stopnia dla uczniow będących absolwentami ośmioletniej szkoły podstawowej.

doradca zawodowy

WS