Gratis Joomla Templates by Hostmonster Coupon

Pełna miska dla kota i psa.

5-pmW dniach 12.11.2013r. – 30.01.2014r.  została przeprowadzona w naszej szkole zbiórka karmy dla bezdomnych zwierząt „Pełna miska dla kota i psa”, w której  wzięli udział uczniowie klas I – VI. Akcja odbywa się corocznie już od trzynastu lat.

Organizatorami byli uczniowie klasy Ia wraz z wychowawcami Renatą Habel i Anną Dychtoń. Zebrano 205 kg karmy. Podczas uroczystego spotkania z przedstawicielami  instytucji zajmującymi się problemami bezdomnych zwierząt w Tarnowie: prezesem Fundacji ,,Zmieńmy Świat” panem Krzysztofem Giemzą i kierownikiem Tymczasowego Azylu dla Psów i Kotów panem Januszem Łabno przekazano zebraną karmę. Klasy, które wyróżniły się największym zaangażowaniem w pomoc zwierzętom  otrzymały dyplomy z podziękowaniem. Uczniowie klasy Ia zaprezentowali montaż słowno – muzyczny  dotyczący przyjaźni ze zwierzętami. Goście opowiadali o działaniach na rzecz bezdomnych zwierząt podejmowanych w naszym mieście. Udzielali  rad i wskazówek przydatnych w opiece i w kontaktach ze zwierzętami. Chętnie odpowiadali na pytania, których było bardzo wiele.

 

                                                                                    

 zklasa
 szkolazdrowie
 ambasador