Gratis Joomla Templates by Hostmonster Coupon

I Konkurs Piosenki Obcojęzycznej w Szkole Podstawowej Nr 24.

      konk pio-003Dnia 5 kwietnia 2018 roku w Szkole Podstawowej Nr 24 odbył się I Konkurs Piosenki Obcojęzycznej. W konkursie wykonać można było utwór w dowolnie wybranym przez uczestnika języku obcym. Do udziału zgłosiło się 14 szkół z Tarnowa i okolic. Naszą szkołę reprezentowali: Szymon Blat, kl. VII c, Weronika Banaś, kl. V b, duet - Paulina Pawełek i Piotr Nowak, kl. IV c, Milena Działo, kl. IV c, Mikołaj Krzekotowski, Milena Zajac, Igor Stawarz, kl. IV a.

Wykonali oni wybrane przez siebie utwory w języku angielskim i niemieckim. Poziom konkursu był bardzo wysoki, a ilość chętnych przeszła najśmielsze oczekiwania organizatorów. Młodzi wykonawcy włożyli wiele pracy i trudu w swoje wykonania. Choć nie udało się naszym uczniom pokonać konkurencji, udział w tym konkursie był dla nich niewątpliwie wielkim przeżyciem i cennym doświadczeniem. Serdecznie gratulujemy naszym wykonawcom wspaniałych występów!

Nauczyciele przygotowujący uczniów: Aneta Bernat-Bąk, Małgorzata Domaradzka, Anna Tabor, Renata Sobkowiak-Zabawa

 

 zklasa
 szkolazdrowie
 ambasador