Gratis Joomla Templates by Hostmonster Coupon

Kotwice kariery

Zapraszam do zapoznania się z publikacją dla rodziców, przygotowaną w ramach projektu "Kotwice kariery", pt. Moje dziecko jest zdolne (praca zbiorowa), wydaną przez Lechaa Consulting (nazwa Firmy została użyta wyłącznie w celach informacyjnych).

Broszura przedstawia metody wspomagania dziecka w rozwijaniu zainteresowań, wartości, zdolności analitycznych, zdolności twórczych oraz zaspokajaniu potrzeby autonomii. 

Myślą przewodnią są kotwice kariery E. Scheina: profesjonalizm, przywództwo, autonomia i niezależność, bezpieczeństwo i stabilizacja, kreatywność i przedsiębiorczość, usługi i poświęcenie dla innych, wyzwanie, styl życia.

W ramach projektu "Kotwice kariery" opracowano również aplikacje webowe, filmy oraz materiały dla ucznia i nauczyciela. Znajdą je Państwo na stronie internetowej www.kotwice.lechaa.pl

Broszura znajduje się pod siedmioma filmami.

 

 

doradca zawodowy

W.S.

 zklasa
 szkolazdrowie
 ambasador