Gratis Joomla Templates by Hostmonster Coupon

Uczeń z niepełnosprawnością intelektualną

 

Zachęcam rodziców uczniów z niepełnosprawnością intelektualną do zapoznania się z materiałami, które powstały w ramach Innowacyjnego programu przygotowania do wykonywania pracy zawodowej dla młodzieży z niepełnosprawnością. Materiały do pracy z uczniami niepełnosprawnymi intelektualnie znajdują się na stronie internetowej projektu www.ip.europerspektywa.pl

 

Wprawdzie Autorzy projektu podkreślają, że jest on adresowany do młodzieży szkół ponadgimnazjalnych (średnich) lecz jednocześnie materiały informacyjne wskazują na możliwość wykorzystania Inwentarza preferencji czynności zawodowych osób niepełnosprawnych w pracy z uczniami gimnazjum (a więc także uczniów klas VII oraz w przyszłości klas VIII szkoły podstawowej)

Osoby zainteresowane mogą wykonać badanie za pomocą Inwentarza preferencji czynności zawodowych osób z niepełnosprawnością intelektualną. Wersja on-line narzędzia do samobadania znajduje się na stronie projektu.

 

Uwaga!

Nazwy Firm oraz adresy stron internetowych jak również nazwy produktów zostały użyte w celach informacyjnych.

 

 

doradca zawodowy

WS

 zklasa
 szkolazdrowie
 ambasador