Podziękowanie dla strażaków

strazacyStrażacy z Jednostki OSP KSRG Zgłobice otrzymali nowy wóz ratowniczo - gaśniczy, aby mogli ratować ludzkie życie, dbać o bezpieczeństwo oraz mienie mieszkańców. Samochód został zakupiony przy dużym montażu finansowym i wsparciu mieszkańców, którzy udowodnili, że potrafią i chcą pomagać.
Pracę strażaków docenili także uczniowie klasy 2b Szkoły Podstawowej nr 9 w Tarnowie wraz z wychowawcą Wiolettą Grzywą przekazując im podziękowania za trud pracy i wielkie Serca dla dla innych. Dzisiaj plakietkę "POMAGAM BO CHCĘ" otrzymują uczniowie wraz z Panią Wiolą oraz wszyscy strażacy z Jednostki OSP Zgłobice. Uczniowie klasy 2 B wraz z wychowawcą Panią Wiolettą Grzywą pięknie dziękują za odznakę POMAGAM BO CHCĘ.