Będzie rozbudowa naszej szkoły

alt=inwestycja budowlanaDziękujemy wszystkim, ktorzy oddali swój głos na projekt rozbudowy naszej szkoły. Projekt uzyskał trzecie miejsce pod względem liczby oddanych głosów. Jest ogromna szansa, że zostanie zgłoszony do sfinansowana w ramach trzeciego etapu Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

Wyniki głosowania internetowego, przeprowadzonego wśród mieszkańców Tarnowa są nastepujące:

  • Stworzenie Centrum Usług Społecznych (w tym m.in. modernizacja obiektów przy ul. Brodzińskiego i MB Fatimskiej oraz kompleksowa informatyzacja systemu polityki społecznej, koszt ok. 15 mln zł) – 11 784 wskazań.
  • Przebudowa Stadionu Miejskiego (etap I, koszt: ok. 37 mln zł) – 4191 wskazań.
  • Rozbudowa budynku Szkoły Podstawowej nr 9 (koszt: ok. 19,3 mln zł) – 1532 wskazań.